Whole Food Supplements

Alternatywą dla typowych suplementów syntetycznych jest potrzebna, mówią eksperci

studia techniczne bez matury z matematyki

Całe suplementy diety jest obecnie tematem zainteresowania na całym świecie. Mnóstwem dowodów niedawno wyszły na jaw co sugeruje, że zwykli syntetyczne suplementy multiwitaminowe mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Goran Bjelakovic, szanowany naukowiec z Uniwersytetu w Kopenhadze, skierował się masywną meta-analizy, która wyglądała na wyniki 67 kontrolowanych placebo badaniach wcześniej podjętych w celu określenia wpływu witamin i przeciwutleniaczy suplementów na temat długowieczności. W końcu, badanie połączone obserwacje 232 000 badanych. Stosując taką dużą próbkę populacji, badania mogą stać się znacznie bardziej wydajne jeśli chodzi o plamienia trendy na dużą skalę i pokonywanie ludzkiego nastawienia.

studia techniczne bez matury z matematyki

Wyniki analizy opublikowanej w Journal of the American Medical Association, były nie mniej niż szokujące. Patrząc na chorych na cukrzycę, choroby serca i raka płuc, jak również zdrowych, zdrowych osób, nie było oczywiste korzyści biorąc popularnych suplementów frakcjonowane jak witamina A, witamina E, witamina C, selen i beta-karoten. W rzeczywistości, wyniki poszedł w przeciwnym kierunku – był jednocześnie zwiększa ryzyko zgonu (16 procent) wśród użytkowników Witamina A, 7 procent wyższy wskaźnik śmiertelności wśród użytkowników beta-karoten , a także 4-procentowy wzrost śmiertelności użytkowników Witamina E. Beta-karoten i retinol, promowane jako środki anty-rakotwórcze, mogą sprzyjać rakowi płuc. To prawda – pigułki sprzedawanych jako pomaga w kierunku dłuższego i zdrowszego życia w rzeczywistości są skorelowane z szybszego upadku. Badanie to wykorzystywane typowych suplementów na rynku, wykonane z syntetycznych witamin.

Na domiar zlego, ostatnie badania opublikowane w British Journal of Nutrition pod niewyszukane tytułem „Kwas askorbinowy Suplementacja nie osłabiać po wysiłku bolesność mięśni Po mięśni szkodliwe ćwiczenia, ale może opóźnić proces odzyskiwania” wskazano, że suplementacja z Anti -oxidants ze źródeł syntetycznych może odwrócić wiele korzystnych efektów ćwiczeń fizycznych.