miedzywydzialowe studia humanistyczne uw

miedzywydzialowe studia humanistyczne uw

Na 62 lat, przez całe życie zainteresowania żywienia i konsekwentny lekarza suplementacji odżywczej, że doznał ataku serca. Po szeroko zakrojonych badań zdałem sobie sprawę, że mój program suplementacji rzeczywiście spowodowało dalsze niedobory żywieniowe. Wiele suplementów byłem biorących były związki syntetyczne i hormony bio-identyczne. Doprowadziło to do kompleksowych badań w całej suplementacji żywności, gdzie przyszedł witaminy, minerały i zioła zi metod stosowanych w celu ich przetworzenia.

Stało się dość oczywiste, że najlepsze suplementy musi pochodzić z całej żywności, ekologicznymi zioła i botanicznych i wszystkie muszą być przetwarzane przy użyciu niewiele lub nie ciepła w celu zachowania skuteczności wszystkich różnorodnych enzymów, flavenoids i składniki odżywcze obecne tylko w surowych całej żywności. Przetworzone w ten sposób, całe suplementy diety są rozpoznawane przez organizm jako odżywiania i łatwo metabolizowane i wykorzystywane do poprawy zdrowia i funkcji, wzmacniają układ odpornościowy i zwiększa poczucie własnej dobrego samopoczucia.

To w końcu doprowadziły mnie do Shaklee Corporation, firmy z listy Fortune 500 i numer jeden firmy naturalnego pożywienia w USA. Zostały one co ludzie zdrowsi od ponad 50 lat. Shaklee jest również pierwszą firmą na świecie, aby uzyskać certyfikat klienta Neutral  ™ i całkowicie zrównoważyć swoje emisje CO2, w wyniku netto zerowym wpływie na środowisko naturalne.

– autor artykułu