biologia studia niestacjonarne warszawa

biologia studia niestacjonarne warszawa W głębi każdego człowieka jest dążenie do znaczenia i akceptacji. To nasze ego może spowodować nam działać nielogicznie i destrukcyjnie lub może powodować nam działać szlachetnie i odważnie. Gdy nasze ego jest zagłodzony, staramy pokarm dla niego w żaden sposób nie możemy go dostać.http://www.ctpb.szczecin.pl Nakarm głodne ego i będzie bardziej persuadable. Ten głód jest powszechny; musimy nasze ego karmione codziennie. Musimy mieć potwierdzenie każdego dnia, że ??nasza warta jako istoty ludzkiej jest wciąż nienaruszone i że są doceniane i zauważyłem. Po przeanalizowaniu wielu badań, J. C. Staehle stwierdzono, że głównymi przyczynami niezadowolonych pracowników wynikała z działania swoich przełożonych. Działania te obejmowały następujące, uszeregowane w kolejności ich ważności:

* W przypadku braku dać pracownikom kredyt na sugestie

* W przypadku braku korekty żale

* W przeciwnym razie, aby zachęcić pracowników

* Krytykując pracowników w obecności innych osób

biologia studia niestacjonarne warszawa

* W przypadku braku zapytać pracowników o ich opinie

* Niezastosowanie się do informowania pracowników o ich postępach

* Ćwiczenie faworyzowanie

Wszystkie te przyczyny są związane z posiniaczone ego. Jest to niefortunne, ponieważ badania pokazują, że pracownicy są najbardziej skuteczne, gdy są one uznawane za ich wysiłki. Psycholodzy z University of Michigan odkryli, że brygadzista ekipy budowlanej, która jest zainteresowana ludzi pracujących pod niego dostaje więcej pracy z nimi niż bossy typu, który stara się zmusić ich do cięższej pracy.

W interesującym badaniu dyrektorów szkół starała się znaleźć stosunek dodatniej na ujemną sprawozdania podsłuchanych w salonach wydziałów szkół. Trzydziestu dwóch szkół w całym kraju były odwiedzane. Teraz można byłoby bardziej prawdopodobne, aby przypuszczać, że było więcej pozytywnych lub bardziej negatywne komentarze? Negatywny? Cóż, masz rację, ale nie może zrozumieć, w jaki sposób masz rację.

– autor artykułu