studia humanistyczne vs okrutna rzeczywistosc

Jak nazywa koza z brodą? Jest kozia!

Dlaczego jest tak trudno carryon rozmowę z kozą? Ponieważ są one zawsze wtrącanie się.

Jak nazwać kozę, która synchronizuje wargi? Billy Vanilli.

Jak nazywa koza na morzu? Billy Ocean.

Jak nazywa koza na górze? Hillbilly.

Zrobił kozły głosować na prezydenta? Billy Clinton.

Jak nazywa koza, kto jest odpowiedzialny za uniwersytetu? Billy Dean.

Jak nazywa bezrobotny kozy? Billy Idol.

Są to niektóre z popularnych zabawnych dowcipów kóz.

Dzieci są bardzo lubiący śmieszne kozy i lubię grać z nimi. Dzieci drażnić kozy i uczynić je zrobić jakieś głupie rzeczy. Istnieją pewne dziwne znaki koza kreskówki.

Wiele firm korzysta z obrazów Zabawna kóz w ich merchandises. Co za inteligentny sposób, by przyciągnąć klientów, tuż!

Osoby zaangażowane w kozła opieki natknąć licznych dowcipów kóz, a także zabawnych kóz. Opieka Koza staje się przyjemne, gdy osoba daje opiekę i kozioł cieszy się wzajemnym towarzystwem.

Kozy są tak czuły i zabawny. Stąd, nie będzie jakiś komiczny chwile całą drogę.

http://www.keeping-goats.com Incredible Guide for Utrzymanie Kozy ujawnia: Wszystko o Jak mieć najzdrowsze, najlepsze produkcją, najdłużej żyjącego Kozy w przewodniku Ziemi … Gwarantowane do utrzymywania kóz.

Wkrótce mają takie niesamowite kozy twoi sąsiedzi będą pytaniem „Jak to?”