miedzywydzialowe studia humanistyczne

Heal Przewlekłe Ogólna Zapalenie ciała

Jeśli czytać żadnego z ostatnich raportów o zagrożeniach związanych z zapaleniem możesz być zaniepokojony.

Lekarze zgadzają się, że stan zapalny jest główną przyczyną chorób i wiele osób cierpi z powodu zapalenia całego ciała.

Możesz być jednym z nich.

To niedobór odżywczy, który powoduje dużo tego zapalenia i można je łatwo skorygować. Więcej o tym za chwilę. Po pierwsze, przyjrzyjmy się, dlaczego przewlekły stan zapalny jest problemem dla zdrowia.

Zapalenie mogą być śmiertelne

Problem z przewlekłym zapaleniem jest to, że mózg wysyła małe armie białych krwinek do „naprawić” obszary, które są OK. Komórki te niszczą tkanki – nawet zdrowych tkanek – w ich wysiłkach, aby uzdrawiać obszar gdzie oni dostrzegają problem.

Ten overzealous wysiłku może prowadzić do zawałów serca, reumatoidalne Kasety kominkowe zapalenie stawów, choroba Alzheimera i wielu innych chorób przewlekłych.

Aby dowiedzieć się, jeśli jesteś doświadcza zbyt wiele stanów zapalnych w organizmie, można mieć lekarz przeprowadzić prosty test o nazwie test białka C-reaktywnego. Ten testuje poziom stanu zapalnego w organizmie i jest wspólny dla chorych na zapalenie stawów czy toczeń.

Rozwiązanie całego ciała Zapalenie

Jednym z rozwiązań jest przewlekłym zapaleniem ciała ryb pigułki oleju. Dodatki te są ładowane z niezbędnych kwasów tłuszczowych omega 3, które kontrolują stan zapalny.

Badanie z 2008 r Baylor University i Harvard Medical School odkryli, że pacjenci, którzy wzięli suplementów oleju rybnego zmniejsza się stan zapalny w organizmie tego zwiększonego ich układ odpornościowy.

Oto jak to działa. Kwasy tłuszczowe Omega 3 brakuje większości zachodnich diet. Jeśli jesz typową amerykańską dietę z dużą ilością żywności przetworzonej, prawdopodobnie masz dużo kwasów omega 6 tłuszczowych – również konieczne – ale nie na tyle Omega 3.

Możesz uzyskać więcej Omega 3, jedząc więcej, łosoś, tuńczyk, Hoki sardynki i inne tłuste ryby. Można też jeść więcej orzechów i oliwy z oliwek. Dietetycy zalecają spożywanie 2-3 porcji ryb tygodniowo.

Biorę suplementów oleju rybnego, ponieważ jest prosta i nie zawsze mają czas na gotowanie.

Badanie przeprowadzone przez Harvard School of Public Health odkryli, że dieta z niedoborem Omega 3 doprowadziły do ??szacowanych 63,00 do 97.000 zgonów, którym można zapobiec rocznie – tylko w USA

Kardiolodzy zalecane suplementów oleju rybnego do swoich pacjentów, aby zapobiec chorobom serca i powtórzyć ataków serca. Badania wykazały, trzeba mieć dużo kwasów tłuszczowych Omega 3 600-1200 mg dziennie, aby zachować zdrowie.

– autor artykułu